Zabiegi ujędrniające skórę – na który się zdecydować?

5/5 - (28 Głosów)

Każda kobieta marzy o pięknej, zadbanej, jędrnej skórze. Ujędrnianie skóry jest możliwe za pomocą różnych metod.

Zabiegi ujędrniające skórę można przeprowadzać w zaciszu własnego domu, za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego celu kosmetyków. Należą do nich między innymi balsamy, kremy, różnego rodzaju peelingi. Są to metody mało skuteczne, które mają za zadanie wspomaganie zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej. Kobiety zadają sobie pytanie jak ujędrnić skórę, w najlepszy i najskuteczniejszy z dostępnych sposobów. Ujędrnianie skóry, różnych jej partii jest możliwe dzięki zabiegom takich jak:

  • Pollogen Legend
  • Maximus
  • Endermologia Cellu M6 Integral
  • Karboksyterapia

Są to zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, które ujędrniają skórę, sprawiają, że skóra jest zadbana, elastyczna. Zabiegi te są bardzo skuteczne i dają ogromne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Warto jednak pamiętać, że aby ujędrnić skórę potrzebna jest seria takich zabiegów. Wiele osób ma problemy, którym jest ujędrnienie skóry po odchudzaniu. Jeżeli za szybko tracimy na wadzę, skóra staje się obwisła i nieestetyczna. Jej nadmiar bardzo przeszkadza w tym aby człowiek czuł się atrakcyjnie i komfortowo. Wiele kobiet po porodzie zastanawia się nad skutecznymi zabiegami po porodzie. Zabiegi ujędrniające brzuch po ciąży są możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Ujędrnianie ciała jest żmudnym, czasochłonnym procesem, do którego niejednokrotnie trzeba zastosować kilku metod jednocześnie. 

Zabiegami, które cieszą się ogromną sławą i zaufaniem wśród stosujących je osób, są te wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Należą do nich między innymi:

Pollogen Legend

Jest bardzo popularną i dość często stosowaną metodą na ujędrnienie ciała, różnych jego partii. Zabieg odbywa się w dwóch etapach. Początkowo podgrzewa się tkanki do temperatury 60 stopni Celsjusza, a następnie stymuluje się skórę za pomocą impulsów elektrycznych. Dzięki tej metodzie można w doskonały i skuteczny sposób walczyć z wiotką, obwisłą skórą ciała, na różnych jego obszarach. Zabieg ten nazywany jest także zabiegiem maximus. Jest to jeden z rodzai zabiegów oferowanych przez Pollogen Legend. Drugim zabiegiem jest surgen.

Endermologia Cellu M6 Integral

Jest to zabieg, który wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy. Jej zadaniem jest ugniatanie fałd skóry. Po takim zabiegu skóra staje się gęstsza, i mocniejsza, poprzez stymulację skóry do jej odnowy.

Karboksyterapia

Jest to metoda, która polega na poddawaniu skóry podskórnie i śródskórnie dwutlenku węgla. Skóra po tym zabiegu zostaje pobudzona, produkuje kolagen, poprawia mikro krążenie. Zabieg jest bezpieczny i daje komfort podczas jego przeprowadzania. Skóra po tego rodzaju zabiegu staję się napięta i jędrna.
Są to zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Na co dzień mają do czynienia z takimi przypadkami i przeprowadzają szereg takich zabiegów.
Podczas konsultacji i rozmowy dowiemy się jaka metoda będzie najskuteczniejsza w naszym przypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *