Depilacja Laserowa Gdynia: Skuteczna Depilacja Laserem Vectus

5/5 - (10 Głosów)

Depilacja laserowa laserem Vectus

Piękna i gładka skóra bez włosków to marzenie każdej kobiety. O ile większości z nich wystarczają produkty do depilacji dostępne na rynku o tyle niektóre mają większe trudności ze znalezieniem rozwiązania problemu. Laserowe usuwanie włosów pozwala poprawić urodę osobom, które stosują leczenie hormonalne i mają kłopot z nadmiernym owłosieniem. Dzięki temu podnosi się również ich samoocena i samoakceptacja. Tak więc depilacja laserowa działa korzystnie nie tylko na wygląd, ale także na zdrowie psychiczne.

Zabieg laserem Vectus – jak wygląda i jakie są do niego wskazania

zabieg depilacji laserowej na pośladkiProcedura jest odpowiednia dla każdego typu skóry i koloru włosów. Najczęściej jest wykorzystywana w celu poprawy urody, ale stosowana jest również za względów medycznych. Lekarze zalecają przeprowadzenie depilacji laserowej przy zapaleniu mieszków włosowych lub w przypadku wrastających włosków po użyciu innych metod usuwania owłosonienia. Jest także bardzo higieniczna, gdyż usunięcie włosków redukuje ilość bakterii, które się na nich gromadzą. Do zabiegu jest używana specjalna głowica, która emituje wiązkę światła. Świtało wnika we włosy oraz mieszki włosowe, osłabiając je i niszcząc. Dzięki inteligentnemu czytnikowi poziomu melaniny Skintel laser na jego podstawie sam dobiera odpowiednie parametry tak, aby zabieg był skuteczny, ale nie występowało ryzyko poparzenia. Natomiast zaawansowany system chłodzenia Advanced Cooling chłodzi skórę przed, w trakcie i po użyciu wiązki światła, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Wysoką skuteczność i szybkość zabiegu zapewnia technologia Photon Recycling. Podczas gdy depilacja innymi laserami trwa dłużej ze względu na marnowanie około 80% światła odbitego, laser Vectus dzięki głowicy z wbudowanymi niewielkimi lusterkami odbija ponownie światło, które trafia w 100% w skórę, czyniąc zabieg dużo krótszym. Przeciętna długość depilacji większego obszaru ciała np. pleców trwa zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jak należy przygotować się do zabiegu i jak wygląda pielęgnacja skóry po depilacji?

Przed zabiegiem:

 • Cztery tygodnie przed depilacją nie wolno usuwać włosków żadnym sposobem ani stosować kremów z witaminami A i C oraz z kwasami owocowymi.
 • Tydzień przed zabiegiem nie należy brać leków lub pić ziół fotouczulających np. nagietek.
 • Skóra w miejscu zabiegu nie może być przesuszona. Przed zabiegiem należy ją odpowiednio nawilżyć
 •  Włoski z obszaru poddawanego depilacji należy zgolić maszynką dzień przed zabiegiem lub w dzień zabiegu.

Po zabiegu:

 • Skórę należy myć delikatnymi produktami, przy wycieraniu jej nie pocierać oraz polecane jest stosowanie łagodnych kremów
 • Nie wolno używać dezodorantów ani perfum w miejscu, w którym był wykonywany zabieg
 • Nie wolno się opalać ani wystawiać na nadmierne promieniowanie słoneczne co najmniej przez cztery tygodnie od zabiegu.
 • Przez około cztery tygodnie nie należy korzystać z basenu i sauny.
 • Zabieg należy powtórzyć za 1 lub 2 miesiące w celu usunięcia pozostałych włosków, które w czasie pierwszego zabiegu nie były w fazie wzrostu.

Poczytaj o zaletach lasera Vectus: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Jakie istnieją przeciwskazania do zabiegu?

Przede wszystkim ciąża i karmienie piersią, podrażniona skóra w miejscu zabiegu, aktywne infekcje skóry, choroby takie jak cukrzyca, epilepsja, łuszczyca, bielactwo, świeża opalenizna, rozrusznik serca, doustne przyjmowanie retinoidów.

Laserowe usuwanie owłosienia jest bezbolesną i trwałą metodą pozbycia się niechcianych włosków i jest polecana zarówno ze względów estetycznych jak i medycznych. Niewątpliwą zaletę stanowi wysokie bezpieczeństwo zapewniane dzięki licznym nowoczesnym technologiom.

9 Przemyśleń o “Depilacja Laserowa Gdynia: Skuteczna Depilacja Laserem Vectus

 1. Tyle czasu już męcze się z moimi włosami na nogach, że chyba pora się zdecydować na taką depilacje. Słyszałam że to podobno nie boli?Nie tak jak plastry czy depilacja maszynką w domu.

  1. Zabieg laserem vectus jest bezbolesny i szybki. Nie to co depilacja maszynkami, po których mam suchą i podrażnioną skórę 🙂

 2. Moja siostra była w jakims dziwnym gabinecie gdzie nie mówili jej o przeciwwskazaniach do depilacji laserowej. TO szok ze sa takie zalozne gabineciki,w ktorych mysla o trzepaniu kasiory tylko

  1. ukurama trzeba uważać, bo czasem można się nadziać. najlepiej poszukać rekomendowanego gabinetu, w którym opowiedzą o wszystkich przeciwwskazaniach do depilacji laserowej nie ma co oszczędząc. to wkońcu nasze zdrowie

 3. Przeciez cos takiego kosztuje krocie! Warto w ogle wydawac kase na usuwanie owłosienia laserem? Stac smieretenilkoów na to? No chyba nie.

  1. Miśka czy ja wiem czy krocie, przesadzasz i to grubo. Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile kosztuje depilacja laserowa to najlepiej zapytać w gabinecie, bo każdy przypadek jest inny. Policz sobie ile kosztuje depilacja maszynkami miesiąc w miesiąc i zsumuj to wszystko się okaże, że nie jest aż tak drogo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *