Wszystko o skutecznej depilacji laserowej

5/5 - (3 Głosy)

Coraz częściej ludzie decydują się na depilacje laserowa,  ponieważ jest to szybki sposób na pozbycie się włosów na całym ciele. Depilacja laserowa (sprawdź więcej tutaj: http://vectusgdynia.pl/kobiety/) w Gdyni jest najczęściej wybierana przez osoby, które cierpią na dolegliwości występujące przy innym rodzaju depilacji. Jest na temat depilacja laserowa opinie wiele informacji w internecie. Można się spotkać z forami na ten temat. Mówi się tak o tym jakie są doświadczenia usuwanie owłosienia laserem i najczęściej są to pozytywne opinie. Na czym tak w ogóle polega laserowa depilacja. Polega ona na tym, że pod skórę są wpuszczane lasery, które niszczą cebulkę włosa wraz z jej korzeniem co pozwala na uzyskanie efekty takiego jak trwała depilacja.  Do uzyskania takiego efektu należy powtarzać zabieg. Wiele osób nie wie i pyta depilacja laserowa ile zabiegów potrzeba, by cieszyć się pozbyciem się owłosienia na dłuższy czas. Do pozyskania upragnionego przez wszystkich efektu jest potrzebne powtórne przejście zabiegu. Depilacja laserowa efekty najlepsze przynosi po wykonaniu kilku zabiegów. Tylko dzięki depilacji laserowej możemy zyskać tak długotrwały efekt.

Depilacja laserowa przeciwwskazania ma tak jak każdy zabieg. Jest ona zabroniona dla osób, które zażywają leki, lub suplementy diety, które maja działanie światło-uczulające. Nie należy także opalać się przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej. Istnieją też takie przypadki kiedy usuwanie włosów laserem jest surowo zabraniane. Depilacja laserowa a ciąża to połączenie, które może szkodzić zdrowiu marki i dziecka. Dlatego więc depilacja laserowa w ciąży jest surowo zabroniona.Więc przeciwwskazania do depilacji laserowej to przede wszystkim ciąża. Kobiety w ciąży nie powinny podejmować się takiego zabiegu ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne.

Często słyszy się zapytanie depilacja laserowa jak się przygotować do tego zabiegu. Przede wszystkim należy pamiętać, by już dwa miesiące przed zabiegiem przestać depilować się w inny sposób. Należy także odstawić leki oraz witaminy, które mają w sobie substancje uczulające na światło. Nie można też przed zabiegiem używać produktów takich jak samoopalacze, czy inne tego typu produkty.

Depilacja laserowa koszt

Usuwanie włosków laserem wiąże się ze zróżnicowaną ceną. Depilacja laserowa cena zależy przede wszystkim od tego w jakim miejscy chcemy wykonać sobie ten zabieg. Jeśli chcemy depilować części bikini to należy się przygotować na cenę w wysokości około 500 złotych za jeden zabieg. Wydepilowanie pośladków, czy pachwin to koszt 200 złotych za wykonanie jednego zabiegu. Laserowa depilacja cena zmienia się także pod względem ilości wykonanych zabiegów. Należy jednak pamiętać, że powróżenie zabiegu daje lepszy i długotrwały efekt.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Mało się słyszy o skutkach ubocznych po tym zabiegu. Istnieje niewielki odsetek, które spotykały się z występowaniem skutków ubocznych. Jedyny występujący niepożądany efekt po takim zabiegu to oparzenia po depilacji laserowej. Nie należy jednak przejmować się tym skutkiem ubocznym jeśli on wystąpi. Gdy oparzenia pojawią się należy nawilżyć skórę i oparzenia znikną w krótkim czasie. Jeśli macie wątpliwości, czy depilacja laserowa boli, to mogę zapewnić, że nie. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny.

Więcej informacji na stronie Clinica Cosmetologica Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *