Depilacja laserowa pleców

5/5 - (5 Głosów)

W kanonie dzisiejszego piękna i atrakcyjności próżno szukać nadmiernego owłosienia. Temat ten nie dotyczy już tylko kobiet. Zbędnego owłosienia chętnie pozbywają się również mężczyźni – szczególnie, jeśli występuje ono w miejscach niekoniecznie pożądanych. Plecy są newralgicznym punktem występowania owłosienia na męskim ciele. Gęsty „dywanik” w tym rejonie potrafi znacznie obniżyć samoocenę, wpędzić w kompleksy, skutecznie zniechęcić do różnego rodzaju aktywności czy bliższych kontaktów, nie wspominając o nastręczeniu problemów związanych z higieną. Osobom postronnym zwykle też nie kojarzy się ze zbytnio zadbanym mężczyzną. Można w pewien sposób samodzielnie sobie poradzić w takiej sytuacji – cóż… Na pierwszy rzut oka nic trudnego – maszynka w ruch i raz, dwa, można pozbyć się problemu. Ale równie szybko jak się go pozbędziemy, tak szybko problem wróci. Na dodatek z pakietem problemów dodatkowych w postaci podrażnień skóry i wrastających włosków. W takiej sytuacji na ratunek wszystkim panom borykającym się z tą niedogodnością przybywają centra urody z szerokim wachlarzem rozwiązań, które mają na celu ułatwienie im życia i poprawę własnego komfortu zarówno psychicznego jak i fizycznego. Pierwszym z nich, prostym i ogólnodostępnym jest depilacja woskiem. Jednakże podobnie jak w przypadku zwykłego golenia jest to rozwiązanie chwilowe, gdyż włoski po pewnym czasie znowu się pojawią, ale też bolesne, nie tylko ze względu na specyfikę wykonania zabiegu, ale również na możliwość wystąpienia nieprzyjemnych podrażnień skóry. Czy istnieje zatem rozwiązanie idealne? Wydawałoby się, że nic idealnego na świecie nie występuje, ale jednak. Najdoskonalszym rozwiązaniem problemu nadmiernego owłosienia jest depilacja laserowa laserem Palomar Vectus. Opracowane przez najwybitniejszych naukowców z Harvard University w Stanach Zjednoczonych wysoce zaawansowane urządzenie pozwala na nie tylko szybkie i bezbolesne, ale też w pełni bezpieczne i co najważniejsze – trwałe usunięcie niechcianego owłosienia.

Jak szybkie?

W przypadku pleców jest to seria od 4 do 6 zabiegów, z czego każdy z nich trwa zaledwie kilkanaście minut. To o wiele szybciej niż tradycyjne golenie, depilacja woskiem czy depilacja laserem innego typu.

Dlaczego bezbolesne?

Ponieważ 10-cio letnie prace nad stworzeniem doskonałego urządzenia nie mogły nie uwzględnić komfortu pacjenta w czasie wykonywania zabiegu. Laser Palomar Vectus jest wyposażony w system Advanced Contact Cooling, który aktywnie schładza miejsce działania impulsu przed jego zainicjowaniem, w trakcie i tuż po nim, co całkowicie niweluje nieprzyjemne odczucia.

Czy aby na pewno bezpieczny?

Nieporównywanie bezpieczniejszy od starszego typu laserów, gdyż prawie całkowicie eliminuje ryzyko błędu ludzkiego. Specjalistyczny czytnik Skintel automatycznie dobiera parametry idealnie dostosowane do konkretnego pacjenta, zapobiegając zastosowaniu zbyt słabej lub zbyt silnej wiązki promieni laserowych. Gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości jest certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), który posiada urządzenie – więcej o tym tu: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Co to znaczy trwały?

Oznacza to, że po zastosowaniu serii zabiegów z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus, kłopotliwe owłosienie w 95% zniknie na zawsze. W każdej chwili życia część włosów znajduje się w uśpieniu, dlatego też zawarta w nich ilość melaniny jest niewystarczająca aby pochłonąć odpowiednią dawkę promieniowania laserowego i doprowadzić do zniszczenia mieszków włosowych. Stąd też dla satysfakcjonującego efektu należy poddać się serii zabiegów w odstępach czasowych od 4 do 10 tygodni.

Depilacja laserowa pleców laserem Palomar Vectus jest obecnie najlepszym, dostępnym na rynku usług kosmetycznych sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia, a tym samym poprawy komfortu i jakości życia. Urządzenie to zostało stworzone, aby każda kobieta i każdy mężczyzna mógł poczuć się atrakcyjny!


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

2 Przemyślenia o “Depilacja laserowa pleców

  1. Jestem strasznie zabiegana przez pracę w korpo 🙁 myślę, że taki zabieg byłby idealny. Często chodzę w eleganckich spódnicach do kolana i muszę mieć idealnie gładkie nogi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *