Skuteczne zabiegi wyszczuplające

5/5 - (5 Głosów)

Szczupłe zadbane i jędrne ciało jest marzeniem każdej z nas. Niestety, odchudzanie i modelowanie sylwetki przy pomocy standardowej diety i ćwiczeń nie jest sprawą łatwą. Wymaga dyscypliny i wielu wyrzeczeń a efekty często bywają skromne. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się zabiegi na ciało oferowane przez salony kosmetyczne. Nie wszystkie z nich są tak samo skuteczne. Podpowiadamy na czym polegają popularne zabiegi wyszczuplające i które z nich warto wybrać.

Endermologia – masaż podciśnieniowy

Endermologia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających wybieranych przez Polki. To masaż wykonywany przy pomocy sterowanej komputerowo głowicy, która przy pomocy podciśnienia zasysa fałdę skóry i masuje ją dogłębnie, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Ta metoda niezwykle skutecznie pozwala zwalczyć cellulit i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Co ważne, dzięki możliwości dopasowania intensywności zabiegu, możliwe jest zwalczanie tkanki tłuszczowej miejscowo, tam gdzie tego potrzebujemy. Taki masaż wykonywany jest w specjalnym stroju.

Zobacz na Youtube: Endermologia w Clinica Cosmetologica Gdańsk

Zobacz: Endermologia Gdańsk w Wymodelujsywletke.pl

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to metoda, która zapewnia natychmiastowe odmłodzenie i ujędrnienie ciała. Łączy ona w sobie zalety terapii falami akustycznymi i falami elektrycznymi. Dzięki temu następuje regeneracja i odbudowa tkanek, wzmożona produkcja kolagenu. Drenaż limfatyczny sprawia, że metabolizm komórkowy przebiega sprawniej, usunięte zostają obrzęki i produkty uboczne przemiany materii. Dzięki temu tracimy na wadze, a nasza skóra jest ujędrniona i wygładzona. Ten zabieg można stosować w celu redukcji cellulitu z różnych obszarów ciała: ud, pośladków, brzucha czy ramion. Do uzyskania optymalnych efektów zalecana jest seria dziesięciu zabiegów.

Szok termiczny

Szok termiczny to zabieg, który pozwala nie tylko stracić na wadze, ale i zwalczyć cellulit, wymodelować sylwetkę i poprawić jędrność skóry. Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy urządzenia TriLipo MaximusMed. Dzięki wytworzeniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz komórki tłuszczowe doprowadzone są do szoku termicznego. W wyniku podskórnego podgrzania komórek tłuszczowych uwalnia się płynny tłuszcz z komórek i jest w ten sposób wytapiany. Zabieg ten oddziałuje jednocześnie na skórę, mięśnie i komórki tłuszczowe. Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów.

Zobacz także: Dermatolog w Clinica Dermatologica Gdańsk

Zanim wybierzesz któryś z zabiegów, pamiętaj. Każda z nas jest inna i każda z nas ma inną budowę ciała, przyzwyczajenia żywieniowe, styl życia i problemy medyczne. Dlatego też zabieg, który pomógł Twojej koleżance, niekoniecznie będzie równie dobry dla Ciebie. Z tego powodu przed wyborem terapii warto skonsultować się ze specjalistą, który profesjonalnie pomoże Ci wybrać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Pamiętaj również o tym, by nie zaniedbywać zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. W przeciwnym wypadku bardzo szybko zmarnujesz efekty zabiegów i po pewnym czasie wrócisz do poprzedniej wagi. Jeśli efekt ma być trwały, powinnaś pomyśleć o zmianie swoich przyzwyczajeń na stałe.

Więcej na temat zabiegów wyszczuplajacych uzyskasz na stronie: http://wymodelujsylwetke.pl

2 Przemyślenia o “Skuteczne zabiegi wyszczuplające

  1. Pozbywając się niechcianej warstwy tłuszczu, usuwamy także np. cellulit czyli popularną pomarańczową skórkę. To wszystko jest ze sobą powiązane i możemy zyskać naprawdę ładną cerę, jak będziemy regularnie ćwiczyć, po tym jak poddamy się zabiegom. Bo same zabiegi nic nie dadzą, jak się za siebie nie weźmiemy, niestety, trzeba się zaangażować.

    1. Cellulit występuje nie tylko u osób z nadwagą. Nie trzeba być grubym żeby mieć cellulit. Czasami jest to sprawa genetyczna, ale nie zawsze tylko to ma znaczenie. Najczęściej jednak jedno z drugim idzie w parze i wtedy cellulit usunąć jest najtrudniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *